Sklando gandai, jog šio ruonio motina – zebras

Šis paslaptingas padaras buvo pastebėtas Vašingtono valstijos Long Beach pusiasalyje. Galiausiai nuspręsta, kad tai yra dryžuotasis ruonis. Ši ruonių rūšis, tikriausiai yra pati stilingiausia visoje planetoje, bet ir labai reta.

Nuostabios keturios ilgos, storos, baltos juostos, einančios išilgai, atrodo labai stilingai ir glamūriškai. Šios rūšies ruoniai nepaprastai įspūdingi, tačiau jie gimsta būdami visiškai balti, tik vėliau, apie 5 -ąją gyvenimo savaitę pradeda formuotis jų „dryžuota apranga“. Įdomus faktas yra tas, kad kai kurie mokslininkai teigia, jog šios išvaizdos ruoniai greičiau pritraukia priešingosios lyties atstovus, o dryžuotieji patinai, atrodo geriau, nei dryžuotosios patelės. Taip pat, keistokas faktas, kad viduje, šie turi oro maišelius, tačiau mokslininkai šio fakto paaiškinti negali…

Šiems ruoniams dar ir labai pasisekė dėl to, jog dėl jų baltų juostų, jų niekas nemedžioja, tad jie gali būti visiškai ramūs. Taigi dažniausiai jie dienas praleidžia besimėgaudami savo nuostabia išvaizda. Dryžuoti tarsi zebrai ruoniai, daugiausia gyvena šaltuose vandenyse prie pietinės pakrantės, Rusijos ir Korėjos, ir Japonijos šiaurėje.

 

 

 

 

 

rare-four-stripes-ribbon-seal-spotted-9

rare-four-stripes-ribbon-seal-spotted-6

 

 

 

 

Pagal boredpanda.com informaciją

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.