• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Socialinis eksperimentas: pasiturintis ir vargšas – kas labiau linkę pagelbėti? (video)

Socialinis eksperimentas, kuriame jaunuolis apsimetęs akluoju bando surasti pagalbos iš aplinkinių nepažįstamųjų klausdamas krypties, parodė, kad varguoliai labiau linkę pagelbėti ir netgi aukoti savo laiką palydėdami iki pat aklojo ieškomo tikslo. Tuo tarpu pasiturintys, ne tik kad ignoruoja ir nesiteikia kalbėtis, bet netgi aklojo pasiteiravus, ar šis paskolintų telefoną paskambinti mamai, įžūliai meluoja, kad telefono iš vis neturi, nors jį laiko rankose!

Motina Teresė teigė, kad žmogus, kuris prisiriša prie turto, gyvena apimtas turto rūpesčių, išties yra didelis vargšas, o jeigu jis savo pinigais tarnauja kitiems, tuomet jis turtingas, labai turtingas.

 

Telegrama.lt informacija

 

 

 

  • veronika Reply
    1 m. ago

    tiesa, turtingi jokio gailesčio žemesnio luomo žmonėms nejaučia. jiems svarbu tik jie patys, o kad kiti paprastesni, sunkiau pragyvenantys žmonės prašosi pagalbos, turtingiems žmonėms tai nymotai. jie ne žmonės, o bejausmiai, šaltakraujai gyvūnai!! ahh, gaila kad jie ne tokie kaip mes – paprasti, bet užjaučiantys ir tikrai padedam kitam žmogui, nesvarbu koks jis bebūtų. :)) tokiems prasigyvenantiems labai daug trūksta žmogiškumo, bei daug daug jausmų :)))

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>