Šokiruojanti naujiena: nesėkmingai vaikelio susilaukti bandanti sutuoktinių pora sužinojo, jog jie yra biologiniai dvyniai

Ne veltui yra posakis „kaip diena, taip naujiena“. Kasdien mus užklumpa vienokie ar kitokie netikėtumai. Kartais jie gali visai neturėti įtakos mūsų gyvenimui, bet kartais  jie gali būti ir itin reikšmingi. To, kas visai neseniai nutiko vienai sutuoktinių porai iš JAV,  „nereikšmingu netikėtumu“ nepavadinsi.

Apsilankiusi IVF klinikoje sutuoktinių pora iš JAV netikėtai sužinojo, jog juos sieja tikriausiai stipriausias galimas kraujo ryšys – jie biologiniai dvyniai. Po nesėkmingų bandymų susilaukti vaikelio, jiems buvo atlikta galybė DNR testų, kas ir padėjo išaiškinti šią šokiruojančią naujieną.

Koledže susipažinusi pora apsilankė Misisipėje esančioje klinikoje, tikėdamasi rasti pagalbą, bandant natūraliai susilaukti vaikelio. Džeksono, Misisipės klinikoje dirbantis daktaras atskleidė žadą atimančią naujieną ir paaiškino, kaip tai nutiko. „Paprastai mes netikriname ar tarp mėginių yra koks nors sąryšis, tačiau šiuo atveju, laboratorijoje tuo metu dirbęs asistentas buvo šokiruotas abiejų profilių panašumu“,- sakė jis. Daktaras patikrino pacientų bylas ir pastebėjo, jog jų abiejų gimimo datos buvo vienodos – 1984 metai. „Turint tai galvoje, aš buvau įsitikinęs, jog abu pacientai yra biologiniai dvyniai“, – sakė daktaras.

Kad ir kaip bebūtų, daktaras nenutuokė ar pora tai žinojo, ar ne. Kai jis paminėjo šį faktą per kitą jų apsilankymą, jie tiesiog plyšo juoku, negalėdami tuo patikėti. „Vyras sakė, jog daugelis žmonių atkreipdavo dėmesį į faktą, jog jų ta pati gimimo data, o jie vienas į kitą panašūs, tačiau jiem tai atrodė tik juokingas sutapimas“, – teigė medikas. „Moteris maldavo manęs prisipažinti, jog aš tik juokauju ir aš troškau, kad taip ir būtų, tačiau jie turėjo žinoti tiesą“, – sakė jis.

Viską aptarus su pora, daktaras sugebėjo išaiškinti, kaip visa tai galėjo nutikti. Porelė susipažino dar būdama koledže ir iškart ėmė puikiai sutarti.  Daktaras teigė: „Faktas, jog jie abu buvo įvaikinti po to, kai mirė jų tėvai, reiškė, kad jiedu išgyveno panašią vaikystę ir todėl jie jautėsi taip, lyg tikrai galėtų vienas kitą suprasti.“

Apdorojus visą informaciją paaiškėjo, jog jų biologiniai tėvai žuvo auto avarijoje, kai porelė dar buvo tik kūdikiai. Neatsiradus šeimai, kuri norėtų juos įsivaikinti, jie buvo palikti valstybės priežiūrai ir atiduoti skirtingoms šeimoms. Nė viena iš jų šeimų nesužinojo, kad jų įvaikintas vaikas turėjo dvynį.

„Aš tikrai labai tikiuosi, jog jie tai kaip nors išspręs. Man tai buvo ypatingai neįprastas atvejis, kadangi mano darbas yra visados padėti poroms susilaukti vaikelio. Tai pirmas kartas mano karjeroje, kai aš džiaugiuosi, jog man nepavyko įvykdyti savo ketinimų“,- atviravo medikas.

Pagal mid-day.com informaciją

 

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.