• Šiandien yra: Antradienis, gruodžio 6, 2016

Sveikas miestas Kaunas

Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Judėk sveikaiKauno miesto savivaldybės nuotr. / Judėk sveikai

Ne vienas lietuvis neretai laisvalaikį vis dar pasirenka praleisti pasyviai – užsiimdamas kompiuterine veikla – tai yra tuo, kas neskatina judėjimo, o daugelis žmonių dar ir yra tiesiog priversti ištisas aštuonias valandas praleisti dirbant kompiuteriu sėdimoje padėtyje, aktualu tampa priminti judėjimo, fizinio aktyvumo naudą sveikatai. Ne mažiau aktualu ir svarbu yra skatinti ir formuoti teisingus mitybos įpročius, kadangi tik sveikas gyvenimo būdas (tinkama mityba ir fizinis aktyvumas) suteiks energijos ir žvalumo, kas leis daugiau nuveikti, mažiau sirgti ir produktyviau gyventi. O sveika visuomenė – tai sveikas miestas.

Apie tai, ar gali sveiku miestu vadintis Kaunas, radijo EXTRA FM laidoje „Sveikas miestas Kaunas“ kalbama su Kauno miesto savivaldybės tarybos nariu, Sporto, turizmo ir laisvalaikio komiteto pirmininku Gediminu Vasiliausku, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialiste, atliekančia  direktoriaus funkcijas Reda Žaromskyte ir šio biuro viešųjų ryšių specialiste Monika Straupyte.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>