• Šiandien yra: Antradienis, gruodžio 6, 2016

Tauragėje – ilgai lauktas „Lidl“ atidarymas

Lidl, nuotr. Wikimedia CommonsLidl, nuotr. Wikimedia Commons

Kitą savaitę, rugpjūčio 11 d., ketvirtadienį, duris pirkėjams atveria naujoji prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvė Tauragėje, Dariaus ir Girėno g. 48.

„Tauragiškiai nuolat domėjosi mūsų paruošiamaisiais darbais ir reguliariai teiraudavosi apie būsimąjį atidarymą. Jaučiamės laukiami ir labai džiaugiamės, kad jau galime pakviesti visus norinčiuosius užsukti į mūsų naująją parduotuvę ir įvertinti tai, kuo „Lidl“ prekybos tinklas garsėja visoje Europoje – palankiausią prekių kainos ir kokybės santykį rinkoje“, – sakė Radostin Roussev-Peine, UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius.

Pirmosiomis parduotuvės darbo dienomis čia apsilankę pirkėjai galės rinktis iš specialių pasiūlymų, kurie papildys reguliariuosius, suplanuotus „Lidl“ prekybos tinkle visoje Lietuvoje. Kaip ir kitose „Lidl“ prekybos vietose, čia bus siūlomas 1 600 kasdienių prekių asortimentas. Jį nuolat paįvairins specialūs maisto produktų bei ne maisto prekių pasiūlymai bei akcijos. „Lidl“ parduotuvės darbo laikas – kasdien 8–22 val.

Naujoji parduotuvė, pastatyta pagal modernų „Lidl“ projektą, yra įsikūrusi patogioje Tauragės vietoje, prie autobusų stoties. Prie pastato įrengta erdvi 140 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje yra draugiškos aplinkai – visos jos pelno aukštus įvertinimus pagal tarptautinę tvariųjų pastatų sertifikavimo sistemą „BREEAM In-Use“, kuri atspindi statinio energinį efektyvumą, komfortą bei kitus susijusius aspektus. „Lidl“ parduotuvėse bei logistikos centre naudojama „Žalia lietuviška energija“, pagaminta mūsų šalyje iš atsinaujinančių išteklių.

Ne tik „Lidl“ darbuotojai, bet ir pirkėjai skatinami rūšiuoti atliekas. Ties įėjimu į kiekvieną parduotuvę veikia ekostotelės su taromatais, bekontakčiu praustuvu, talpomis popieriaus, plastiko atliekoms, baterijoms bei smulkiai elektros įrangai.

Ši „Lidl“ parduotuvė, kurioje sukurta per 50 naujų darbo vietų, yra jau 18-oji Lietuvoje. Šešios veikia Vilniuje, po dvi – Kaune bei Klaipėdoje, po vieną – Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje ir Mažeikiuose.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>