• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Tėvas dukrai sukūrė neįtikėtino grožio sukneles pagal Volto Disnėjaus animacinių filmukų herojų apdarus

boredpanda.com/nuotraukaboredpanda.com/nuotrauka

Susipažinkite su Nefiusu Garcia – 32 metų Kalifornijoje įsikūrusiu tėčiu dizaineriu, kuris kuria įspūdingiausius kostiumus savo vaikams, įkvėptas Volto Disnėjaus!

Viskas prasidėjo tuomet, kai Nefiuso šeima planavo kelionę į „ Disnėjaus pasaulį“ ir jo šešiametė dukra vardu Lili paprašė kostiumo šiai progai. Skirtingai nuo kitų tėčių, kurie būtų tiesiog nuėję į karnavalinių kostiumų parduotuvę, šis tėtis pats pagamino dukrai pribloškiantį fėjos apdarą. Žmonės tėvo kūriniu buvo sužavėti, tad to pasekoje dabar Nefis kuria šiuos nepaprastus Volto Disnėjaus animacinių fimukų herojų įkvėptus kostiumus. Tai net tapo jo pragyvenimo šaltiniu ir dizaineris jau yra sukūręs daugybę nuostabaus grožio kostiumų, kuriuos galite įsigyti jo paties interneto tinklapyje littlebrightdress.com arba Etsy.com. Pasigrožėkite nuostabiomis dizainerio kurtomis suknelėmis.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>