• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Turite šunį? Paaiškėjo, ką prisimena jūsų augintinis

freepik.com nuotr.freepik.com nuotr.

Naujas tyrimas parodė, kad šunys gali atsiminti, ką mes  darome – net jei tai ir nesusiję tiesiogiai su jais. Claudia Fugazza, gyvūnų elgesio tyrinėtoja iš Vengrijos, bandė išdresuoti šunis daryti paprastas, bet jiems nežinomas užduotis, tokias kaip: žiūrėjimas į kibiro vidurį, letenų uždėjimas ant kedės arba skėčio lietimas.

Šunų šeimininkai tai atliko tiesiog vaizduodami tuos judesius priešais savo augintinius. Nė viena iš šių užduočių neturėjo rezultato, o jų atsitiktinumas reiškė tai, jog tarp jų nebuvo nieko bendro. Tačiau, praėjus valandai po šių keistų veiksmų rodymo, šunys vis dar atsiminė kiekvieną veiksmą ir galėjo juos atkartoti – nepaisant fakto, jog kiekvienas veiksmas buvo atsitiktinis ir už jį nebuvo pažadėtas joks skanėstas.

Ką visa tai reiškia? Tai reiškia, kad jūsų šuo įsidėmi ir prisimena kiekvieną jūsų atliktą veiksmą, net ir tuo atveju, jei jis nesusijęs su pačiu augintiniu. O tai yra be galo miela!

Pagal metro.co.uk informaciją

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>