• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Už gyvūnų teises kovojanti organizacija odinių prekių parduotuvėje pirkėjams paruošė staigmeną (video)

Pirkdami odines prekes, daugelis net neįsivaizduoja, kiek kančios dėl to tenka patirti gyvūnams. Bankoko reklaminė agentūra „Ogilvy & Mather“ ir gyvūnų teisių organizacija „Žmonės už etišką elgesį su gyvūnais“ (People for the Ethical Treatment of Animals, PETA)  sumanė įgyvendinti projektą, kurio metu pirkėjams būtų priminta apie negailestingą elgesį su gyvūnais. Projekto įgyvendinimo metu buvo atidaryta parduotuvė, kurioje pirkėjai gali rasti garsiausiais mados ženklais pažymėtų gaminių – rankinių, piniginių, batų ir kitų odinių daiktų, tačiau tai ne šiaip daiktai, kiekvienas iš jų saugo šokiruojančia paslaptį.

Batuose, rankinukuose, piniginėse ir kituose šioje parduotuvėje esančiuose odiniuose daiktuose pirkėjas viduje gali išvysti itin tikroviškai atrodančius gyvūno organus, audinius, srūvantį kraują ar dar pulsuojančią širdį. Tikriausiai nereikia nė sakyti, kad paėmus tokį daiktą į rankas ir išvydus tokį reginį, kiekvienam iš pirkėjų padažnėja pulsas, kvėpavimas, o mintyse šmėkšteli suvokimas, kiek brangiai kainuoja jų perkamas aksesuaras.

 

Parengta pagal petaasia.com

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>