• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga pasirašė koalicijos sutartį su socialdemokratais

Montažas TELEGRAMA.LTMontažas TELEGRAMA.LT

Lietuvos socialdemokratų partija šiandien sutartimi ir koalicijos partijų vadovų parašais patvirtino sudaranti naują valdančią koaliciją su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

„Socialdemokratai, gerbdami rinkėjų valią ir siekdami toliau kurti socialiai teisingą, visais požiūriais stabilią ir konkurencingą valstybę, susitarė dirbti kartu su rinkimų laimėtojais – Valstiečių ir žaliųjų sąjunga,“ – sako socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius, kartu su Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininku Ramūnu Karbauskiu pasirašę koalicijos sutartį.

Naujos valdančiosios koalicijos sutartyje numatyta, kad koalicijos partneriai suderino programines nuostatas ir jas apibendrino Vyriausybės programos projekte.

Taip pat koalicijos partneriai susitaria kartu sudaryti koalicinę vyriausybę.

Socialdemokratai akcentuoja ir tai įtvirtino koalicijos sutartyje, kad dėl kai kurių klausimų, susijusių su vertybinėmis nuostatomis – asmenvardžių rašymo, šeimos apibrėžimo įtvirtinimo Lietuvos Respublikos Konstitucijoje, partnerystės įteisinimo, žmogaus gyvybės nuo prasidėjimo momento apsaugos – koalicijos partneriai apsispręs savarankiškai.

Sutartyje taip pat numatyta, kad koalicijos darbui koordinuoti partneriai suformuos Konsultacinę tarybą, į kurią paskirs po keturis atstovus.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>