• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Vėžiu sergantis latvių modelis: nustebino gydytojus, išgelbėjo savo vaiką

Vėžiu sergantis modelis su vaiku (nuotr. boredpanda.com)Vėžiu sergantis modelis su vaiku (nuotr. boredpanda.com)

 Iš Latvijos kilusi gražuolė modelis Elizaveta Bulokhova džiaugėsi pasaulinio masto karjera, kol jos, vos 24-erių metų moters, neužklupo vėžys.  Diagnozės siaubą didino tai, kad Elizaveta buvo nėščia ir laukėsi jųdviejų su vyru sūnaus. Medikai skatino atlikti abortą, nes chemoterapija ir nėštumas sunkiai suderinami dalykai.

Vis dėlto drąsi moteris ryžosi neklausyti medikų. „Jis buvo labai judrus dar būdamas mano pilve, bet kai kartą paprašiau jo liautis krutėjus, jis ėmė ir nurimo“, – apie ankstyvą bendravimą su savo sūnumi pasakoja Elizaveta. Duodama interviu britų dienraščiui „The Daily Mail“ moteris sakė: „Nusprendžiau pasikliauti likimu.  Maniau: jei jau mano vaikui lemta gimti, jis ir gims“.

Laimei jaunos moters ryžtas paskatino gydytojus rasti kitą sprendimą – Elizavetai buvo atliktas Cezario pjūvis likus 10-čiai savaičių iki operacijos, kurios metu jai pašalinti 95 procentai žandikaulio bei atlikta chemoterapija.  Jos kūdikis Valentinas dabar džiaugiasi savo sveikstančios mamos drąsa ir meile.

Parengta pagal: boredpanda.com

Telegrama.lt informacija

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>