• Šiandien yra: Antradienis, sausio 24, 2017

Vieni sako, kad flip-flop’ai balti ir auksiniai, kiti – kad tai absoliutus melas

Flip flop’ai (Twitter/‏@naosejatrouxa)

Pamenate diskusiją apie suknelę, kuri padalino pasaulį į dvi dalis? Vieni matė suknelę vienokių spalvų, kiti – kitokių. Diskusija įsirutuliojo dėl to, jog tai susiję su žmogaus biologija, su tuo, kaip mūsų akys ir smegenys prisitaiko matyti spalvas. Šviesa į akį patenka per lęšiuką. Skirtingo ilgio spinduliai mūsų smegenyse suvokiami kaip skirtingos spalvos. Šviesai pasiekus tinklainę dirginami fotoreceptoriai, kurie informaciją apie šviesą elektrinių impulsų pavidalu perduoda smegenims, o šios, apdorojusios signalą, mūsų sąmonėje suformuoja vaizdą. Eksperimentiniai tyrimai parodė, jog vienas žmogus tą pačią spalvą gali vadinti mėlyna, o kitas – žalia.

Šiandien interneto vartotojai negali susitarti dėl to, kokių spalvų yra nuotraukoje pateiktos šlepetės kitaip vadinamos flip-flop’ais. Vieni vartotojai teigia, kad jie yra balti ir auksiniai, kiti, kad mėlyni ir juodi. treti – mėlyni ir geltoni. Internetu vilnijanti diskusijų banga įtraukia vis daugiau vartotojų, kurie aršiai gina savo nuomonę. O kokias spalvas matote Jūs?

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>