• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Vilniaus oro uoste – galimybė įsigytas prekes atsisiųsti namo

HPIM1532.JPGfreeimages.com/nuotrauka

Vilniaus oro uoste – dar viena patogi naujovė keleiviams. Pirkiniai, prieš skrydį įsigyti neapmokestinamųjų prekių parduotuvėse (angl. – „duty free“), nuo šiol gali būti pristatyti tiesiai į namus.

Prekių atvežimo paslauga gali pasinaudoti keleivis, gyvenantis Lietuvoje ir skrendantis į bet kurią Europos Sąjungos (ES) šalį. Įsigijus prekes neapmokestinamųjų prekių parduotuvėje, tereikia prie kasos užsisakyti pristatymo į namus paslaugą. Pirkiniai per tris dienas pristatomi nurodytu adresu Lietuvoje.

„Vilniaus oro uosto parduotuvėse aukštos kokybės prekių pasirinkimas gana platus ir viliojantis, tačiau keleiviai ne visada galėdavo leisti sau įsigyti norimas prekes – juk jas reikia skraidintis su savimi tiek į kelionę, tiek vykstant iš jos. Tai ne visada pavyksta dėl rankiniame bagaže vežamų skysčių apribojimo. Dabar keleiviai gali išsivaduoti nuo tokių rūpesčių – oro uoste įsigytos prekės namus gali pasiekti greičiau negu į Lietuvą parskris patys pirkėjai,“ – sakė Lietuvos oro uostų Komunikacijos projektų vadovė Agnė Mažeikytė.

„Vilniaus oro uosto keleiviams kasmet pasiūlome naujausias oro uostų tendencijas atitinkančias paslaugas, kurios pirkėjams leidžia greičiau ir patogiau apsipirkti, daugiau sutaupyti. Dabartinė naujiena – patogi galimybė prekes ir dovanas šeimai ar draugams išsiųsti dar prieš skrydį“, – teigė neapmokestinamųjų prekių parduotuvių operatoriaus „Travel Retail Vilnius“ generalinė direktorė Orinta Amelija Ambrazevičienė.

Jos teigimu, nuo paslaugos įdiegimo oro uosto parduotuvėse ja pasinaudojo apie 300 keleivių, tačiau pastebima, kad naujos paslaugos populiarumas sparčiai auga. Dažniausiai siunčiamos prekės – kvepalai. Vyrauja tendencija, kai vyrai, išskrisdami į komandiruotes, mėgsta padaryti savo mylimosioms staigmeną nusiųsdami dovanų tiesiai į namus.

Norint užsisakyti prekių pristatymo paslaugą, neapmokestinamųjų prekių parduotuvėje reikia pateikti galiojantį bilietą skrydžiui iš Vilniaus oro uosto į bet kurią ES valstybę, asmens dokumentą, įrodantį, kad pirkėjas yra pilnametis, ir pristatymo adresą Lietuvos teritorijoje.

Įsigijus prekių už daugiau nei 50 eurų, jų pristatymas nemokamas, tuo tarpu perkant už mažesnę sumą kurjerio paslaugos kainuos 3 eurus. Prekių pristatymas galimas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Pirkėjas taip pat gali paprašyti atsiųsti prekes jo pageidaujamą dieną, išskyrus savaitgaliais.

Apie Vilniaus oro uostą

Vilniaus oro uostas priklauso tris oro vartus Vilniuje, Kaune ir Palangoje jungiančiam Lietuvos oro uostų tinklui.

Per 2015 metus jie aptarnavo 4,2 milijono keleivių ir 50 tūkstančių skrydžių. Šiuo metu iš Lietuvos oro uostų 18 aviakompanijų skraido 68 kryptimis 26 šalyse Europoje ir už jos ribų, o šalies pasiekiamumą dar labiau didina daugiau nei 7 užsakomųjų skrydžių bendrovės. Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc.

 

 

BNS spaudos centro informacija

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>