• Šiandien yra: Trečiadienis, gruodžio 7, 2016

Vitaminas C – galingas ginklas kovai su vėžiu

Citrina, nuotr. FreepikCitrina, nuotr. Freepik

Retas, kuris nežino, jog su peršalimo ligas sukeliančiais virusais geriausiai kovoja vitaminas C, tačiau šis vitaminas naudojamas gydant ir kur kas rimtesnes ligas. Kaip teigia Johanes F. Coy ir Maren Franz savo knygoje „Naujoji priešvėžinė mityba“, vitaminas C kaip natūralus antioksidantas saugo ne tik sveikąsias ląsteles nuo spindulinės ir chemoterapijos poveikio, bet ir pakitusias vėžio ląsteles. Nustatyta, kad didelėmis dozėmis (maždaug 500 kartų didesnėmis negu rekomenduojama dienos norma 50 – 100 mg) į veną leidžiamas vitaminas C skatina vėžio ląstelių žūtį. Taip yra todėl, kad didelė vitamino C dozė navikinėse ląstelėse sąlygoja citotoksiškai veikiančio (ląstelių augimą slopinančio) vandenilio peroksido susidarymą.

Vitamino C injekcija, matyt, skatina ir viso kūno hipertermiją – gydymo metodą, kai paciento kūną temperatūra 60 minučių pakeliama iki 41,8 – 42 laipsnių. Pirmieji bandymai derinti abi šias terapijos formas Šv. Jurgio ligoninėje Bad Aiblinge buvo sėkmingi ir daug žadantys, ypač jei pacientai prieš tai nebuvo kreipęsi dėl terapijos.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>