• Šiandien yra: Trečiadienis, gruodžio 7, 2016

„Žalgiris“ pradeda pasaulinį fanų surašymą

Pasaulinis Žalgirio fanų surašymas, VRP Hill+Knowlton Strategies nuotr.Pasaulinis Žalgirio fanų surašymas, VRP Hill+Knowlton Strategies nuotr.

Kauno „Žalgiris“ intensyviai ruošiasi naujam sezonui ir pradeda pasaulinį fanų surašymą. Tai pirmas toks krepšinio istorijoje sumanymas, kurio tikslas – parodyti pasauliui, kad žaliai baltų fanų armija yra pati didžiausia, aktyviausia ir ištikimiausia.

Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas sako, kad „Žalgirio“ fanu užsirašyti gali kiekvienas: „Užsirašyti „Žalgirio“ fanu gali bet kas, tam nebūtina spintoje turėti didžiausią žalių-baltų šalikų kolekciją, tam užtenka vieno – sirgti ir palaikyti „Žalgirį“. O šio surašymo metu norime sužinoti, kuriame pasaulio mieste žaliai-baltų daugiausia, kuriame „Žalgiris“ labiausiai išsiilgtas ir laukiamas, o svarbiausia, kad bet kur atsidūręs „Žalgirio“ fanas žinotų, kad ir čia gali surasti tiek pat dėl krepšinio ir „Žalgirio“ galvą pametusių sirgalių“.

Dalyvauti Pasauliniame „Žalgirio“ fanų surašyme paprasta – apsilankę kampanijos svetainėje www.zaliabalta.lt užsiregistruojate su savo Facebook paskyra ar įvedant el. pašto adresą. Kiekvienam užsiregistravusiam fanui – unikalus fano numeris, tai patvirtinantis sertifikatas ir galimybė laimėti daugybę dovanų.

„Jau trečią krepšinio sezoną Kauno „Žalgiris“ pradės palaikomi „Utenos alaus“. Mes didžiuojamės galėdami būti dalimi legendinės komandos, su kurios vardu susijusios pačios ryškiausios klubinio krepšinio pergalės Lietuvos istorijoje. Ir didžiuojamės galėdami kartu su Kauno „Žalgiriu“ visus, kurie nors kartą džiaugėsi būdami krepšinio šalies piliečiai, pakviesti į pasaulinį „Žalgirio“ fanų surašymą“,- sako „Švyturys-Utenos alus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas.

Kad šis surašymas būtų įdomesnis, fanų laukia dovanos ir žaidimo elementai: kai tik susirašo tam tikras fanų skaičius, atrakinama dovana, kuri įteikiama burtų keliu atrinktiems fanams. Kai tik susirenka dar vienas fanų skaičius – dar viena dovana. Pavyzdžiui, pirmoji dovana – rungtynių stebėjimas iš svečių ložės. „Žalgiris“ pasirūpins reginiu arenoje, o surašymą palaikantis „Utenos alus“ – vaišėmis. Tarp dovanų fanams – galimybė dalyvauti Žalgirio treniruotėje, skrydžiai oro balionu, vakarienė su „Žalgirio“ trenerių štabu ir net kelionė dviem į Eurolygos rungtynes išvykoje.

Registruokis: www.zaliabalta.lt

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>