• Šiandien yra: Trečiadienis, gruodžio 7, 2016

Žinoma daininkė Alicia Keys skatina moteris nustoti slėpti savo veidą po makiažu

Alicia Keys, montažas TELEGRAMA LTAlicia Keys, montažas TELEGRAMA LT

Alicia Keys prieš pradėdama kurti savo naująjį albumą sudarė dalykų sąrašą, kurie, anot jos, ilga laiką neleido jai būti savimi ir ją įsprausdavo į tam tikrus rėmus. Vienas iš jų – šiandienos stereotipai, diktuojantys moters įvaizdį. Tai seksualumas, liesumas, nepriekaištinga išvaizda. Daininkė teigia, pavargusi nuo šių dalykų ir skatina moteris neslėpti savo veido po makiažu ir būti savimi.

Jau darydama fotosesiją savo naujo albumo viršeliui, daininkė nenaudojo jokio makiažo, ir buvo visiškai natūrali.  Vienu metu atlikėja manė, jog ji nėra pakankamai graži ir kad į ją galėtų žiūrėti visas pasaulis. Tačiau vieną dieną atvykusi iš sporto salės be makiažo,  ji išdrįso surengti fotosesiją be jokio makiažo. Viena šios fotosesijos nuotraukų ir tapo albumo viršeliu.

Anot dainininkės, po šios fotosesijos ji pagaliau pasijautė laisva ir graži bei suprato, kad daugiau nenori slėpti savo veido. Alicia Keys tikisi, jog šis dalykas paskatins ir kitas moteris mažiau paisyti šiandienos stereotipų ir padės moteris pajusti kaip gera buti savimi.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>