• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Žmonės aukojo pinigus tam, kad be tikslo būtų iškasta didelė duobėKad ir kaip keistai skambėtų, bet tai tiesa – žmonės suaukojo per 100 000 dolerių vien tam, kad būtų pasamdyta kompanija, kuri iškastų duobę. Tiesiog didelę duobę.

Kiekvienais metais amerikiečiai išleidžia milijardus dolerių per vadinamąją „Juodojo penktadienio“ akcijų karštinę, kuomet prekybos centrai taiko dideles nuolaidas, o dar daugiau pinigų surenka panašią akciją kiek vėliau rengiančios internetinės parduotuvės.

Organizacija „Cards Against Humanity“ norėjo atkreipti dėmesį į nereikalingo išlaidavimo beprasmiškumą ir paraginti žmones pinigus leisti prasmingai bei tikslingai.

Duobė, iškasta už šiai akcijai suaukotus pinigus neturi absoliučiai jokios paskirties. Praėjusiais metais organizacija pardavinėjo karvių mėšlą, o kitos akcijos metu prašė žmonių tiesiog sumokėti 5 dolerius „už nieką“. Max Temkin, šios akcijos iniciatorius sakė, kad „mes tiesiog nekenčiame „Juodojo penktadienio“ ir laikome jį vartotojiškumo orgija, tad visada stengėmės šmaikščiai siųsti žinią žmonėms ir skatinti jų sąmoningumą.“

 

Parengta pagal „Bored Panda“ informaciją.

Autorius: Vytenis Utaras

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>