• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Žmonių tipai, kuriuos reikėtų laikyti šalia savęs

Šypsena, nuotr. FreepikŠypsena, nuotr. Freepik

Visi mus supantys žmonės savo mintimis, idėjomis, požiūriu į gyvenimą yra unikalūs. Tik vieni mus įkvepia,  pakelia nuotaiką, kiti savo negatyviu požiūriu – sekina. Intensyviai bendraujant su pastaraisiais, ilgainiui ir patiems aplink viskas ima darytis pilka ir niūru. Todėl labai svarbu, kad kiekviena dieną jus suptų pozityviai ir optimistiškai nusiteikę žmonės. Pateikiame penkis žmonių tipus, kuriuos reikėtų laikyti šalia savęs, kad kiekvieną dieną pradėtumėte pozityviai nusiteikę.

Įkvepiantis lyderis.

Šis žmogus jus nuolat motyvuos savo darbais ir pasiekimais. Tokie žmonės paprastai nestokoja charizmos, naujų idėjų, pasiūlymų. Bet kokioje sudėtingoje situacijoje jie randa problemos sprendimo būdą ir joje įžvelgia ne problemą, bet galimybę. Būnant šalia šių lyderių jums nereikės ieškoti iš kur semtis motyvacijos, jie jus nuolat motyvuos.

Mėgstantis bendrauti.

Šio tipo žmonės turi platų savo draugų ratą. Jei jis negali jums pagelbėti, šis žmogus mielai supažindinis su tuo, kas galės jūsų problemas išspręsti. Tai atviri, nuoširdūs, linkę bendrauti  žmonės. Paprastai, jie lengvai įsileidžia kitus į savo gyvenimą ir dažnai yra labai mėgstami aplinkinių.

Mokytojas.

Gyvenime labai svarbu šalia savęs turėti mentorių, kuris savo neįkainojamos patirties dėka, jus išmokys labai daug naudingų dalykų. Žinios, kuriomis disponuoja šie žmonės, yra neįkainojamos , todėl labai svarbu mokėti jomis pasinaudoti. Mokytojai linkę parodyti ne tik šviesiąją medalio pusę, bet ir tamsiąją, bet to nereikėtų išsigąsti, o priimti kaip dar vieną reikšmigą pamoką.

Klausytojas.

Šio tipo žmonės visada mielai jus išklausys, leis išsipasakoti ir dar patars. Šiandien, kada visi gyvena milžiniškais tempais šalia savęs turėti tokių žmonių yra neįkainojama vertybė. Saugokite juos ir nepamirškite kartkartėmis leisti išsipasakoti ir jiems.

Turintis puikų humoro jausmą.

Šypsena gydo. Ji nieko nekainuoja, bet labai daug sukuria. Šypsena – tai kalba, kuriai nereikia vertimo keliaujant per Pasaulį. Žmonės, kurie gali net sudėtingiausiose situacijoje nusišypsoti arba įžvelgti, kažką, kas priverstų jus nusijuokti yra didžiulis turtas, kurį privalu saugoti.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>