Apdovanoti konkurso „Mes matomi-mes saugūs“ laimėtojai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariatas vykdydamas prevencinę programą „STOP naujoms tragedijos keliuose“ organizavo ir 2016-12-16 apdovanojo „wefie“ konkurso „Mes matomi – mes saugūs“ laimėtojus. Konkursas, kurio pagrindinis tikslas yra atkreipti vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų žmonių dėmesį į eismo įvykius, kilusius tamsiu paros metu dėl pėsčiųjų kaltės, organizuotas bendradarbiaujant su Vilniaus rajono savivaldybės Švietimo skyriumi bei socialiniais partneriais: Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su VĮ „Vilniaus regiono keliai“, Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, ZNAD WILII UAB radijo stotis, LNK televizijos laidos „Ne vienas kelyje“ kūrybine grupe.
Pasinaudojant jaunimo tarpe populiariomis technologinėmis priemonėmis ir socialinių tinklų mados tendencijomis, Vilniaus rajono ugdymo įstaigų mokiniai buvo skatinami sukurti eismo saugumo tematika „wefie“ nuotrauką, kurios įgyvendinimo procesas sukėlė vaikams daug teigiamų emocijų, nes nuotraukoje reikėjo sutalpinti kuo daugiau savo draugų, bendraminčių, dėvinčių atšvaitus ar kitus šviesą atspindinčius daiktus. Būtent tokiu, jaunimui prieinamu ir patraukliu būdu buvo siekiama suformuoti jų neigiamą požiūris į daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.
Renginio metu mokiniai sulaukė ypatingo svečio ir konkurso komisijos nario – Dakaro ralio lenktynininko Benedikto Vanago, kuris nuoširdžiai palaikė šią prevencinę eismo saugumo užtikrinimo akciją ir dėkojo vaikams bei jaunimui už jų aktyvumą ir išradingumą. Konkurse varžėsi 19 Vilniaus rajono ugdymo įstaigų komandų. Komisijos narių sprendimu I vietą už geriausios „wefie“ sukūrimą laimėjo Vilniaus rajono Valčiūnų vidurinė mokykla, II – Vilniaus rajono Kalvelių S. Moniuškos gimnazija, III – Vilniaus rajono Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinė mokykla.

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed