Atsakytas amžiaus klausimas: aktorius Jackie Chan atskleidė tiesą apie jo veiksmo filmų akrobatinius triukus

Please select a featured image for your post

Ilgą laiką garsaus JAV aktoriaus Jackie Chan veiksmo filmų gerbėjai spėlioja, ar įžymiuosius akrobatinius triukus atlieka pati įžymybė. Tačiau nuo šiol visos spėlionės gali būti atidėtos į šoną – pats aktorius patvirtino faktą, jog įstabiuosius triukus jis atlieka pats.
Veiksmo filmų žvaigždė Jackcie Chan mano, jog atlikti akrobatinius triukus priklauso jam pačiam, kadangi jo gerbėjai to tikisi. 63-ejų metų amžiaus kovų menų ekspertas teigė, jog jei triukus atlikinėtų dubleris, jo gerbėjai būtų nusivylę.
„Dažniausiai visus akrobatinius triukus atlieku aš pats, to iš manęs tikisi auditorija. Esu keliuose kadruose naudojęs dublerį, tačiau 90 procentų triukų atlieku aš pats. Tai daryti man nėra sunku, aš čia pasireiškiu geriausiai“, – teigia J. Chan.
Filmo „Piko valanda“ aktorius taip pat naudojasi ir specialiaisiais efektais bei tam tikru „kameros kampu“. J. Chan teigia, jog jis treniruojasi su savo triukų dubleriais, kuriuos vadina „broliais“.
„Mes kartu mokomės atlikti triukus. „JC Stunts Team“ komanda buvo įsteigta 1975 m. Didžiąją savo dalį savo laiko mes praleidžiame kartu ir jie man yra kaip broliai – mes kovojame vienas už kitą,“ – pareiškė aktorius.
Pagal mid-day.com informaciją

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed