Herojiškas šunelio poelgis išgelbėjo mergaitės gyvybę

Please select a featured image for your post

Herojiško šunelio istorija prasidėjo prieglaudoje, į kurią jis buvo atvežtas sulaužytais kaulais, ir sveikatos sutrikimais. Tačiau ne veltui jo vardas Peanut (liet.Riešutėlis). Jis sugebėjo išgyti ir dar išsaugojo gyvenimą kaimynų mergaitei.
Delta Animal Shelter iš Mičigano atidavė Peanut mylinčiai šeimai, kuri jį prižiūrėjo ir apipylė begaline meile. Atsidėkodamas už tai, jis pagelbėjo ir esantiems aplinkui.
Kaip pasakoja Peanut šeimininkė, Kovo 17 d. pradėjo lakstyti po namus, loti, užlipusi laiptais atsistojo prie šeimininkės vyro kambario durų, pradėjo jas draskyti ir kai jie nusprendė sekti paskui ją, pamatė reginį, kuris liks jų atmintyje visą gyvenimą. Peanut pradėjo draskyti lauko duris, o ją išleidus, puolė prie gretimais esančio kaimynų namo, kuris stovėjo ant paties skardžio krašto. Nubėgęs į kaimynų kiemą, šunelis puolė loti prie gilaus griovio, kuriame, pasirodo, gulėjo nuoga 3 metų mergaitė. Lauke, tuo metu, buvo +32 laipsniai šilumos, ir mergaitė gulėjo susisukusi į kamuoliuką atviroje saulės plikinamoje vietoje.
Šunelio šeimininkas puolė skambinti greitajai, prieš tai mergaitę susupęs į rankšluostį, ir nunešė į savo namus laukti pagalbos. Vienintelis žodis, kurį ištarė jau alpti pradėjusi mergaitė, buvo „šuniukas“.
Atvažiavę medikai nugabeno mergaitę į ligoninę, o peržiūrėjus jos gyvenimo istoriją buvo aišku jog ji auga itin nepalankiomis sąlygomis, sunkiai besiverčiančioje šeimoje, kurioje netrūksta alkoholio ir narkotikų. Šis šunelis ne tik išsigelbėjo savo gyvenime, tačiau padovanojo antrą progą gyventi ir mažametei mergaitei, kuri, tikriausiai, amžinai liks dėkinga šiam keturkojui augintiniui.

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed