Savaitės horoskopas 12 zodiako ženklų (gruodžio 11-17 d.)

Please select a featured image for your post

Avinas (03 21–04 20). Šią savaitę turėtumėte skirti kuo daugiau dėmesio sau. Palankus metas pasirūpinti savo įvaizdžiu, parodyti aplinkiniams tai, ką mokate geriausiai. Tik nuo jūsų priklauso, ar netolimoje ateityje laukia darbinės bei asmeninės gyvenimo permainos. Savaitės pabaigoje nepamirškite savo jausmų antrajai pusei. Puoselėkite juos arba pagaliau ryžkitės juos atskleisti.
Jautis (04 21–05 20). Darbas, darbas, darbas. Ši savaitė pareikalaus nemažai jėgų, tačiau tai duos rezultatų, kuriais gėrėsitės. Gali būti, kad sulauksite tam tikro piniginio paskatinimo. Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata ir tinkama mityba. Užtikrinkite savo kūnui komfortą ir stiprybę.
Dvyniai (05 21–06 21). Pats metas pagalvoti apie kitus ir kalėdines dovanas. Leiskite sau atsipalaiduoti, nes panašu jog visas Jūsų ankstesnis įdirbis duos rezultatų. Atsipalaiduokite ir skirkite laiko ne tik aplinkiniams, bet ir meilei. Tam itin palankus savaitgalis.
Vėžys (06 22–07 22). Apmąstymų savaitė. Šią savaitę geriau paanalizuokite bendravimą su aplinkiniais: ką geriau sakyti, o ką geriau nutylėti. Būtent nuo to priklausys Jūsų tolimesnė komforto zona tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Savaitės pabaiga – tinkamiausia darbiniams pokalbiams, jei ketinate prašyti didesnio atlyginimo ar pakalbėti su vadovu dėl tam tikrų pokyčių.
Liūtas (07 23–08 22). Neapsikraukite darbais, kurie varo Jus į neviltį. Dokumentų, raštvedybos tvarkymas ne pats tinkamiausias pirmoje savaitės pusėje. Tai gali sukelti susierzinimą ir nulemti visos savaitės nuotaiką. Atsiduokite namams, jų atnaujinimui. Skirkite daugiau laiko šeimai ir bendroms vakarienėms.
Mergelė (08 23–09 22). Šią savaitę būkite kaip niekada atidūs. Tam tikri dalykai gali signalizuoti, apie ateities pokyčius. Savaitės vidurys itin palankus naujiems darbams ir seniai planuojamiems reikalams. Pradėkite sportuoti, aplankykite, senus draugus, Savaitgalis puikus metas romantiškų jausmų puoselėjimui.
Svarstyklės (09 23–10 23). Ramybės savaitė. Jausitės užtikrintai ir komfortiškai, jeigu per daug nepasakysite savo kolegoms ir nebūsite neteisingai suprastas. Savaitės pabaiga kryps link meilės, jei neturite antros pusės, suteikite sau galimybę ją sutikti. Nesėdėkite namuose!
Skorpionas (10 24–11 22). Neplanuokite svarbių susitikimų ir didelių darbų, Ši savaitė –  ne Jūsų. Rinkitės veiklas, kurios atpalaiduoja ir nekelia streso, Šią svaitę labai svarbu atgauti energijos balansą, kad toliau pilnu tempu judėtumėte į priekį.
Šaulys (11 23–12 21). Dalinkitės idėjomis. Šios savaitės pradžia itin palanki jų įgyvendinimui. Aplinkiniams reikalingos Jūsų skleidžiamos idėjos ir mintys, Tuo tarpu savaitės pabaigai šiek tiek nurimkite ir pailsėkite, skirkite daugiau laiko vidiniams apmąstymams.
Ožiaragis (12 22–01 19). Metas! Atlikti tai, ką taip ilgai atidėliojote. Naujas projektas pareikalaus daug laiko ir dėmesio, dėl ko galite sulaukti priekaištų iš artimųjų, todėl savaitės pabaigoje nepamirškite skirti laiko jiems ir pailsėti!
Vandenis (01 20–02 18). Meilės sfera buvo ganėtinai prislopusi, kas Jums kėlė nerimą ir susirūpinimą, tačiau šią savaitę viskas dėliosis į vietas. Jausite stiprėjančius ryšius ir geros nuotaikos pliūpsnį. Šį savaitė tai puikių naujienų savaitė, kuri dovanos daug gerų emocijų.
Žuvys (02 19–03 20). Metais paleisti senus dalykus. Atėjo laikas pokyčiams. Ši savaitė palankus metas brėžti naujas linijas ir už jų palikti viską kas sena ir kas kėlė nuolatinį susirūpinimą. Pradėkite labiau rūpintis savo sveikata ir savijauta!

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed