Horoskopas savaitgaliui, gruodžio 9-10 d.

Please select a featured image for your post

Po įtemptos savaitės siūlome pasižvalgyti, ką šiam savaitgaliui Jums žada horoskopas.
Avinas (03 21–04 20). Savaitgalį patartina įsiklausyti, kas kalbama aplink. Galite gauti naudingos ir įdomios informacijos, pasisemti idėjų. Neatstumkite žmonių, kurie sieks Jums patarti – išgirsti patarimai gali būti raktas į sėkmę.
Jautis (04 21–05 20). Jaučio gyvenime šiuo metu vykstantys įvykiai dar tikrai nenurims. Palepinkite save, kadangi norėsis padaryti įspūdį aplinkiniams. Savaitgalį nusimato meilės prisipažinimas žmogui, kuriam ilgą laiką jaučiate simpatiją.
Dvyniai (05 21–06 21). Panašu, kad Jūsų emocijos veržiasi per kraštus, tikėtina, kad įsimylėjote. Šis savaitgalis skirtas meilei ir jos įtakojamiems veiksmams. Pasiduokite emocijai, nes tai gali atnešti daug gero.
Vėžys (06 22–07 22). Šį savaitgalį galite sulaukti susitikimo su žmogumi, kuriam puoselėjate šiltus jausmus. Gal tai santykiai per atstumą, ar sena už jūrų marių išvykusi meilė? Nusimato naujos galimybės sužibėti.
Liūtas (07 23–08 22). Nors savaitgalį stokosite energijos, tačiau tai nesustabdys jūsų dalyvauti renginiuose ir likti pastebėtiems. Pasistenkite atsipalaiduoti, kadangi tikėtina, jog sulauksite kritikos dėl savo darbo.
Mergelė (08 23–09 22). Kreipkitės patarimo pas artimuosius, nes panašu, jog Jums dabar labai sunku susivokti savo aplinkoje, ir priimti tinkamus sprendimus. Gal patirties ar žinių trūkumas ir kliudys džiaugtis savaitgaliu, tačiau artimi žmonės gali jus prablaškyti.
Svarstyklės (09 23–10 23). Nusimato, kad šį savaitgalį būsite labai išsiblaškęs. Gali būti, kad šis savaitgalis bus darbingas, kadangi nespėjote pabaigti visų savo darbų. Tačiau prisiminkite, jog būtina šiek tiek pailsėti, kad galėtumėte pasiruošti naujai darbo savaitei.
Skorpionas (10 24–11 22). Gali būti, kad šį savaitgalį nepavyks įgyvendinti labai ilgai planuotų įvykių, ir tai gali atnešti sumaišties jus supančioje aplinkoje. Galimi pykčiai su partneriu, kadangi šį savaitgalį viską darysite skubotai, ir neapsvarstysite savo veiksmų.
Šaulys (11 23–12 21). Šį savaitgalį paskirkite meilei. Jums seksis viskas, ką sumanysite, tačiau svarbu žengti pirmą žingsnį. Neužsiverkite, ir leiskite mėgautis meilės duodamais malonumais ir galimybėmis.
Ožiaragis (12 22–01 19). Būsite impulsyvesni, greičiau susinervinsite ir dėl niekų galite užsiplieksti. Galimi pykčiai su artimu žmogumi, kadangi nusimato labai daug įtampos. Leiskite sau atsipalaiduoti ir neišlieti savo emocijų ant žmonių, kuriems rūpite. Nusiraminkite, ir atsipalaiduokite.
Vandenis (01 20–02 18). Pasikliaukite nuojauta – neapsigausite. Leiskite savo širdžiai ir nuojautai jus vesti, ir pamatysite, kokios galimybės jūsų laukia. Svarbiausia neužsidaryti namie, ir stengtis sudalyvauti renginiuose.
Žuvys (02 19–03 20). Savaitgalis nusimato toks, kad įgyvendinsite planus, kuriuos seniai norėjote padaryti, tačiau tam vis pritrūkdavo laiko. Skirkite laiko žmogui, kuris šalia, nes artimieji ir aplinkiniai jūsų labai pasiilgo. Galimas santykių aiškinimasis, senų nuoskaudų prisiminimas.

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed