Kalėdinis laiškas mirusiam tėčiui buvo rastas prisegtas prie į dangų kilusio baliono

Artėjant Kalėdoms labai dažnai prisimename tuos, kurių tarp mūsų jau nebėra. Tuos, kurie buvo artimi širdžiai, su kuriais siejo artimas ir glaudus ryšys. Kalėdos – šeimos šventė, todėl būtent šiuo metu ilgesys būna kaip niekad aštrus. Ar dažnai pagalvojate apie tai, ką pasakytumėte tam, kuris jau seniai iškeliavęs į dangų? Arba, ką parašytumėte laiške, jei būtų galimybė laišką išsiųsti, o laiškanešys jį pristatytų, nurodytam adresatui? Būtent tokį laišką vienas berniukas parašė savo tėčiui, kurį prisegė prie baliono, ir išsiuntė į dangų. Laiškas buvo rastas, nufotografuotas ir dėl kilnaus tikslo juo pasidalinta internete. Rasto laiško tekstas:
„Sveikas, tėti, rašau tau, norėdamas pasakyti, kad tavęs labai pasiilgau bei papasakoti naujienas. Aš esu įsitikinęs, kad tu žinai, jog šiuo metu aš esu globos namuose, nes mama serga, o mano ausis užgulta nuo pirmadienio. Rytoj mus išleidžia. Tiesą sakant aš labai pasiilgau mokyklos ir tavęs. Aš gerai žinau, jog tu danguje, bet ar tu ten saugus? Beje, štai mano svajonė ir kalėdinių dovanų sąrašas. Mano svajonė – po pagalve rasti laišką nuo tavęs. Kalėdinių dovanų sąrašas: batai, batutas, naujas futbolo kamuolys, Madrido Real komandos apranga.
Iki, Tėti, Myliu Tave!“
 
Škotas Stuart McColl šį laišką rado gruodžio 1 d. laukuose netoli Danfermlino miesto ir šiandien labai norėtų rasti šį vaiką, kad galėtų įteikti laiške nurodytas dovanas. „Šis laiškas pernelyg liūdnas, kad būtų galima jį ignoruoti“, – sakė laišką radęs vyras. Tai pat jis pridūrė: „Aš niekada nieko panašaus nesu daręs, bet ši istorija įkvepia padėti šiam vaikui tokiu sunkiu laiku.“
„Aš labai norėčiau rasti šį vaiką, bet jei nepavyks, noriu padėti jo likimo draugams. Susisiekti su globos namais ir išsiaiškinti, ko vaikams labiausiai reikia“. Stuart McColl pasidalino šiuo laišku socialiniuose tinkluose ir jau susisiekė su globos įstaigomis. Žmonės pamatę šį laišką, panoro prisidėti prie pagalbos globos namuose gyvenantiems vaikams.
Pagal metro.co.uk informaciją

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed