Kilniaširdiškas poelgis: keturmetis žengia pirmus žingsnius, gavęs piniginę paramą iš nepažįstamojo

Kai Luis Tamarez pirmą kartą atsistojo ant kojų prieš savo klasę, neliko nė vieno neapsiašarojusio.
„Tai buvo tyras džiaugsmas,“ – Luis mokytoja, Amy Cutler, sakė „Fox29“. „Buvo galima matyti jo plačią. Tuo tarpu aš apsiašarojau.“
Pirmus savo gyvenimo metus Luis praleido šliaužiodamas arba naudodamasis neįgaliųjų vežimėliu, nes gimė turėdamas cerebrinį paralyžių.
Sužinojęs apie prietaisą pavadinimu „Upsee“, kuris leidžia vaikui patirti vaikščiojimo pojūtį, suaugusiajam jį prisirišus prie savęs ir reguliojant jo judesius, berniuko mokyklos, esančios Naujajame Džersyje, personalas nusprendė tokį jam parūpinti.
Nors darbutojai labai norėjo nupirkti Luis šį įrenginį, jo kaina buvo pernelyg didelė – 500 dolerių. Personalas suplanavo lėšų rinkimą, tačiau lemtis turėjo kitą planą.
Pavaduojantis mokytojas Yorel Browne vieną gruodžio mėnesio  naktį dirbo „Uber“ vairuotoju ir vienam keleiviui papasakojo apie Luis ir prietaisą, kuris pakeistų berniuko gyvenimą.
Dar prieš Y. Browne baigiant pasakoti visą istoriją, keleivis, vietinis verslininkas Jim Burke, pasisiūlė nupirkti Luis minėtą įrenginį.

„Nebuvo ilgų svarstymų. Ši istorija mane palietė. Neužtrukau nė sekundės. Tai buvo labai lengvas sprendimas,“ – „ABC News“ apie savo spredimą padėti kalbėjo J. Burke.
Kai prietaisas pagaliau atkeliavo, J. Burke ir Y. Browne buvo pakviesti į Luis klasę, kad pamatytų jaunąjį berniuką žengiant pirmus žingsnius. Berniukui talkino padėjėjas Collins Days.
„Jis buvo nudžiugęs ir šypsojosi. Pamenu jį sakant: „Aš vaikštau.“ “,- sakė J. Burke.
Burke teigė, kad pakylėjanti berniuko reakcija pakeitė jo gyvenimą ir buvo verta kiekvieno cento.
„Aš atidaviau 500 dolerių, o gavau 5-ių milijonų dolerių vertės šypseną,“ – apsiašarojęs sakė jis.
Pagal people.com informaciją.

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed