Mielas Kalėdų seneli, šiemet aš nenoriu jokių dovanų

Please select a featured image for your post

Kai vasarą keičia darganas ruduo, o vakare vis labiau norisi karštos arbatos  ir kvepiančio pyrago,  Kalėdų senelio dirbtuvės įgauna vis didesnį pagreitį ruošiantis didžiosioms metų šventėms. Panašu, kad jau dabar Laplandijoje gyvenančio barzdočio pašto dėžutė lūžta nuo laiškų, kuriuose juoda ant balto vaikai lieja savo svajones ir norus. Darbo daug ir atsakingo, o ir širdgėlos nemažai, kai vieniems norams lemta pildytis, kitiems – ne.
Prieš keletą metų Emmileah Anderson (6 metai), išgirdusi, kad kai kurie vaikai, negauna per Kalėdas jokių dovanų,  Kalėdų seneliui ir jo žmonai nusprendė parašyti kitokį laišką. Emmileah paprašė, kad visus žaislus skirtus jai, atiduotų tiems vaikams, kurie nieko neturi ir be viso to ji, norinti prisidėti prie labdaros rinkimo sunkiai gyvenantiems vaikams.
Emmileah mama, Shannaz Noormohamed, pasakojo, kad tą vakarą, kai su savo dukra pasikalbėjo, apie sunkiai gyvenančius vaikus nesitikėjo tokios dukters reakcijos. Po pokalbio su mama mergaitė nuėjo į savo kambarį. Vėliau Shannaz užėjus į dukters kambarį, ji buvo paprašyta perskaityti laišką. Moteris prisipažino, kad perskaičius šį laišką nesutramdė ašarų ir pravirko,  Emmileah mamai sakė: „Mama, aš nežinojau, kad yra vaikų, kurie nieko neturi ir man dėl to labai liūdna.“  Kai tau vos šešeri, atsisakyti kalėdinių dovanų – iššūkis nemenkas.  Shannaz neslepia, kad vargu ar būtų galėjusi padaryti tą pati, būdama tokio amžiaus.
Kalėdos – stebuklų metas, o ypatingam laikotarpiui reikia ruoštis iš anksto. Kalbėtis apie svajones ir norus niekada nebūna per anksti, kaip ir pagalvoti apie tuos, kurie vargu ar šiemet vėl lauks Kalėdų.

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed