Naujų mokslo metų pradžia su „Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlėmis

Please select a featured image for your post

41234
41235
41236
41237

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ ,,Vilniaus regiono keliai“, rūpindamiesi vaikų saugumu prasidėjus naujiems mokslo metams, organizavo „Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėles Širvintų rajono Gelvonų gimnazijoje, Čiobiškio pagrindinėje mokykloje, Musninkų A.Petrulio gimnazijoje, Barskūnų ir Bartkuškio pagrindinėse mokyklose.

„Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlės vyko šių metų rugsėjo 6-8 dienomis. Pamokėlių metu linksmasis personažas Zebriukas, sukūręs žaismingą aplinką, priminė vaikams Kelių eismo taisyklių ir saugaus elgesio kelyje reikalavimus. Vaikams buvo akcentuojama atšvaitų nešiojimo būtinybė tamsiu paros metu, priminta kas yra pėsčiasis bei kaip reikia elgtis pėsčiųjų perėjoje, kaip pasirūpinti savo pačių bei aplinkinių saugumu.

Visi renginyje dalyvavę vaikai ir pedagogai, iš organizatorių, dovanų gavo atšvaitų ir kitų švietėjiškų priemonių. Pagrindinis šių pamokėlių tikslas ‒ prasidėjus naujiems mokslo metams vaikams priminti apie galimas grėsmes ir pavojus bei saugų ir atsakingą elgesį kelyje.

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed