Nėščia moteris pozavo su 20 tūkstančių bičių

Please select a featured image for your post

41159
41160
41161

Tai tikrai ne „fotošopas“, tai originalios nuotraukos, kuriose nėščia moteris pozuoja su 20 tūkstančių bičių. Pastarasis fotografės Kendrah Damis darbas abejingų  nepaliko. Vienus tai šokiravo, kitus sužavėjo originalumu.
„Žmonės galvoja, kad galėjau pakenkti savo kūdikiui, bet bitės yra švelnios ir tai, kad jos buvo ant mano pilvo tik įrodo, kad jos nėra tokios gąsdinančios, kokiomis žmonės jas laiko“, –  žurnalui „People“ pasakojo besilaukianti Emily Mueller iš Ohajo (JAV). „Žinoma pradžioje nervinausi, bet tai buvo ir labai jaudinantis bei įdomus momentas.“
Emily susidūrė su bitininkyste po keletos persileidimų. Moteris sako, kad bitės yra naujo gyvenimo pradžia, o po antrojo persileidimo jai reikėjo rasti būdą kaip atsipalaiduoti.  Ji jį rado būdama su bitėmis. Vieni lanko jogą, jai ramybę teikia bitės.
Emily (33 metai) su vyru Ryan (37 metai) jau augina tris vaikus: Cadyn (10 metų), Madelynn, (3 metai) ir Westyn (1 metai) ir laukiasi ketvirtojo.
Moteris bites maitino cukruotu vandeniu, todėl bitės buvo ramios ir nė viena jų neįgėlė. Emily su bitėmis bendrauja kiekvieną dieną, todėl jausti bites yra jos kasdienybė.

Daugiau informacijos: facebook.com

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed