Pasiėmusi keletą laisvų dienų dėl savo emocinės sveikatos, darbuotoja liko nustebinta boso laišku

Please select a featured image for your post

Kol kas esame  įpratę labiau rūpintis savo fizine nei emocine sveikata, o gal be reikalo? Juk kiekvienas gerai žinome, kad daugelis negalavimų prasideda, tuomet kai esame nuolat kamuojami streso, kai patiriame sunkius išgyvenimus ar dėl nuolatinio bėgimo aplanko ne tik fizinis, bet ir emocinis pervargimas. Pasiimti laisvų dienų dėl to, kad emociškai jautiesi prastai, kol kas nėra įprasta praktika. Dažnai baiminamasi, kad gali likti nesuprastas ne tik viršininko, bet ir kolegų.
Tačiau, kai „Olark Live Chat“ interneto svetainių kūrėja ir inžinierė Madalin Parker nusprendė laiko skirti savo emocinei būsenai, ji liko maloniai nustebinta savo vadovo reakcijos. Madalin parašė laišką pavadinimu „Kur yra Madalin?“:
„Labas komanda,
šiandien ir rytoj imu laisvas dienas, kad galėčiau skirti laiko savo emocinei būsenai. Labai tikiuosi kitą savaitę sugrįžti į darbus visu 100 procentų!“
Laiškas buvo trumpas bet labai informatyvus ir Madalin iškart sulaukė atsakymo iš savo boso:
„Noriu asmeniškai padėkoti, kad siunčiate tokius laiškus, Tai kaip priminimas, kad prastai jaučiantis reikia rūpintis savo emocine sveikata –  vis dar negaliu patikėti, kad tai nėra įprasta praktika visose organizacjose. Jūs esate pavyzdys mums visiems ir galite padėti atsikratyti stigmos!“
Moteris liko tokia patenkinta boso atsakymu, kad pasidalino šiuo susirašinėjimu Twitter paskyroje ir, žinoma, susilaukė labai daug dėmesio.

 
Nuotrauka Freepik.com
 

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed