Reklama, kurią žiūrint sunku nepravirkti: apie ypatingą tėvo ir dukters ryšį (VIDEO)

Tūrbūt nereikia nė pasakoti, koks gali būti stiprus tėvo ir dukters ryšys.  Labai dažnai ji būna ta mažoji princesė, dėl kurios tėtis galėtų saulę ir mėnulį nuo dangaus nukabinti, kad tik pamatytų savo dukters šypseną bei jos spindinčias akis. Net ir užaugusi mergina dažnai vyrus lygina su savo tėčiu. Džiaugsmingi vaikystės potyriai, saugumo jausmas, išgyventas su tėčiu, moters širdyje apsigyvena visam laikui.
Tyrimais įrodyta, jog moterys, turėjusios vaikystėje artimus santykius su tėvu, gyvenime pasiekia žymiai daugiau, nei tos kurioms trūko tėviškos meilės. Pasirodo stiprus ryšys su tėvu įtakoja savigarbą, nes tokios dukterys tampa labiau pasitikinčios savimi, jos būna labiau savarankiškos, geba gerai mokytis mokykloje, susikuria ilgalaikius tikslus, kuriuos vėliau ima ir įgyvendina.
Kompanija „Windex“ savo socialinio tinklo „Youtube“ paskyroje patalpino už širdies griebiančią reklamą, kurioje vaizduojamas itin stiprus tėvo ir dukros ryšys. Reklama jau susilaukė pustrečio milijono peržiūrų. Vaizdo įraše skamba trylikametės Amerikos talentų žvaigždės Grace VanderWaal balsas.  Nepaprasta reklama, tiesa?

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed