Saugaus eismo mokomės su „Baltuoju Zebriuku“

Please select a featured image for your post

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ ,,Vilniaus regiono keliai“, rūpindamiesi vaikų saugumu prasidėjus naujiems mokslo metams, organizuoja „Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlių turą Vilniaus apskrities mokyklose.

„Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlės vyko šių metų rugsėjo 26 d. Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijoje, Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje ir Nemėžio darželyje. Pamokėlių metu linksmasis personažas Zebriukas, sukūręs žaismingą aplinką, priminė vaikams Kelių eismo taisyklių ir saugaus elgesio kelyje reikalavimus. Pamokėlė prasidėjo nuo pagrindinio herojaus „Baltojo Zebriuko“ prisistatymo ir bendros mankštelės. Vėliau buvo prisiminta kas yra atšvaitas ir jo nešiojimo ypatybės. Paaiškinta, kas yra pėsčiasis bei kaip reikia elgtis pėsčiųjų perėjoje. Vaikams buvo priminta, jog kelyje privaloma elgtis atsargiai bei pasirūpinti savo pačių bei aplinkinių saugumu.

Visi renginyje dalyvavę vaikai, iš organizatorių, dovanų gavo atšvaitų, o įminę Zebriuko mįsles, laimėjo prizus. Pagrindinis šių pamokėlių tikslas ‒ prasidėjus naujiems mokslo metams vaikams priminti apie galimas grėsmes ir pavojus bei saugų ir atsakingą elgesį kelyje.

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed