Specialusis Helovino savaitgalio horoskopas: saugokitės, atbunda vaiduokliai!

Helovynas arba dar kitaip vadinama vaiduoklių šventė, jau čia pat! Tad pasirenkite ypatingiems planetų pokštams, nes šiuo metu planetos kaip tik rengia sąmokslą visam savaitgaliui. Nors jau vieną pokštą šios suspėjo ir iškrėtė – Helovino diena kalendoriuje pažymėta visai ne savaitgalį, o pirmadienį… Užtai savaitgalį žvaigždės yra pasiruošusios kirsti „vampyrišką“ kirtį.

Nuo šeštadienio nakties iki spalio 31 – osios, saulė, mėnulis ir Merkurijaus planeta įeis į skorpiono ženklą ir skleis šiurpias bangas. Helovino savaitgalio horoskopas dvylikai zodiako ženklų:

Avinas

Gali būti, kad jus užlies nevaldoma aistra personai, kuriai seniai simpatizuojate. Niekas nenustebs, jei Helovino naktį jūs praleisite kartu, kokiame nors slaptame kampe.

Jautis

Gal kostiumų vakarėlis dviem? Skorpiono planeta įžiebs aistringą liepsną jūsų namuose visam Helovino savaitgaliui. Įtikinti savo antrąją pusę būti jūsų karnavalo bendrininku bus visai nesunku. Vienišos širdys turėtų pradėti vakaroti vienos, bet greičiausiai vakarą užbaigsite jau nevieni, taigi…

Dvyniai

Helovino energetika jus kaip niekad paveiks. Šiurpinsite aplinkinius savo nuotaikų kaitomis, niekas negalės jūsų suprasti, akivaizdu, kad atsiskleis jūsų blogosios ženklo savybės, tačiau žvaigždės jums žada naujus nuotykius, jei tinkamai pasirinksite Helovino kostiumą, galėsite džiaugtis naujai užsiliepsnojusia simpatija. Patartina nevengti raudonos spalvos, bei pasitelkti išradingumą, nebūkite banalūs.

Vėžys

Vėžiai, liaukitės slėpę savo jausmus. Helovinas atrieda į jūsų ženklą su ypatingu žvaigždėlapiu. Jei realiame gyvenime jūs negalite atskleisti tam tikrų dalykų, tai Helovino naktį jūs išsilaisvinsite. Glamūriniai ir trankūs vakarėliai bus jūsų nuodai nuo šio šeštadienio iki pat lapkričio 31 – osios. Šokite į ką nors žėrinčio ir leiskite nakčiai užvaldyti jus šokio ritmu.

Liūtas

Greičiausiai Helovino savaitgalį praleisite kokiame nors jaukiame draugų vakarėlyje. Nepamirškite išradingo kostiumo, greičiausiai juo vėl sužadinsite aistrą personai, kurią seniai jau viliojate. Kostiumų variacijas, žvaigždės palieka jūsų neribotai liūtiškai fantazijai.

Mergelė

Šio Helovino sezono pagrindinė užduotis – sujungti širdis. Aplankysite ne vieną vakarėlį, o viename iš jų greičiausiai sutiksite kai ką ypatingo, flirtas netruks peraugti į simpatiją.

Svarstyklės

Helovino žvaigždės numato jums aistringą savaitgalį. Paslaptingas svečias apvers jūsų planus aukštyn kojomis, tad verčiau jau nieko neplanuokite, nes viskas pasisuks tikrai netikėta linkme.

Skorpionas

Helovino 2016 – ųjų metų karalius! Nuo šeštadienio planetos suksis jūsų ženkle ir budins jūsų laukinę prigimtį. Nebijokite dominuoti ir neatsiprašinėkite už savo valdingumą. Pamirškite katės ir pelės žaidimus, romantikai suteikite aštrumo. Nusimato audringas savaitgalis!

Šaulys

Būkite pasirengę, jus aplankys vampyriška energetika. Būsite kaip niekada ištroškę kraujo, tiesa jūsų antrajai pusei turėtų tai patikti, joms skirsite ypatingą dėmesį. Vienišos širdys, vampyrišku žavesiu kaitins ne vienos priešingos lyties atstovo kraują.

Ožiaragis

Sustabdykite save, gana ištisai viskuo rūpintis ir skubėti. Helovino savaitgalis turi jums siurprizų. Seksualios kibirkštys įžiebs kai ką ypatingo, su burtininku arba zombiu, kuriais bus persirengę kai kas, iš jūsų draugų rato, tad Helovino naktį atsipalaiduokite ir patraukite į vakarėlį, ieškoti šių persirengėlių.

Vandenis

Raganiškas metas numatomas vandeniams šį Heloviną. Galite papulti į intrigų sūkurį, tad būkite atidūs, į kokius vakarėlius einate ir su kuo bendraujate, antraip raganų kerai tuo pasinaudos.

Žuvys

Greičiausiai Helovino šventę švęsite kitame mieste, o gal net trumpam išvyksite tolėliau nuo Lietuvos. Nepamirškite įsidėti papildomų, kostiumų ir kitokių reikmenų, reikalingų karnavalams. Jūsų ženklo savybė – visada pasirūpinti kitais. Jei išvykti nepavyks, rekomenduotina švęsti mažai pažįstamų žmonių draugijoje, ta taip pat, tai puikus pretekstas praplėsti savo socialinį ratą.

Pagal msn.com informaciją

Komentarai

No Comments Yet

Comments are closed